Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Переглядів: 556

    Працівники виконавчого апарату районної ради  на чолі з керуючим справами Юрієм Черевиком  взяли участь у мітингу з нагоди Дня вшанування учасників  бойових дій на території інших держав,  який відбувся 15 лютого в Семенівці біля пам’ятника воїнам-афганцям.

  Знов і знов уже посріблені  інеєм сивини учасники  тих драматичних подій повертаються думками  в обпалену  вогнем  чужої війни  юність, з болем згадують бойових побратимів, котрим не судилося повернутися  до рідного краю  живими.

 Зі словами вдячності та найкращими побажаннями до  воїнів-інтернаціоналістів звернулися заступник Семенівського селищного голови Сергій Полупан  та  голова районної організації Спілки ветеранів Афганістану Леонід Шкарупа. Ветеранам-афганцям було вручено пам’ятні медалі.  Бентежили душу пісні на афганську тематику, тим паче,  що   на  біль минулої війни  сучасним  контекстом  лягає  гірка реальність  збройного протистояння на сході України. 

    Учасники мітингу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували світлу пам'ять   полеглих під пекучим афганським небом.

« повернутися до списку новин