Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

2 сесія 6 скликання

29.12.2010р.

1. Про районний бюджет на 2011 рік.

2. Про перерахунок кількості споживачів між адміністративно-територіальними одиницями.

3. Про реорганізацію системи охорони здоров’я району.

4. Про Регламент Семенівської районної ради.

5. Про затвердження Положення про президію районної ради.

6. Про Положення про постійні комісії районної ради.

7. Про додаткові гарантії зайнятості для окремих категорій громадян 2011 рік.

8. Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2011 році.

9. Про затвердження Програми підтримки громадських організацій Семенівського району на 2011-2012 роки.

10. Про звіт директора комунального дитячого оздоровчого табору «Світанок» Мельник Л.П.

11. Про звіт головного лікаря Оболонської районної лікарні Шапірка В.О.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у користування ТОВ «Агрофірмі Дніпроагролан» під господарськими будівлями та дворами розташованої за межами населених пунктів на території Пузирівської сільської ради Семенівського району Полтавської області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у користування ТОВ «Агрофірма «Оболонь» під господарськими будівлями та дворами розташованої за межами населених пунктів на території Оболонської сільської ради Семенівського району Полтавської області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у користування ВАТ «ЛІЧМАШ-ПРИЛАД» для рекреаційного призначення розташованої за межами населених пунктів на території Погребняківської сільської ради Семенівського району Полтавської області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у користування ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» для розташування базової станції стільникового зв»язку розташованої за межами населених пунктів на території Устимівської сільської ради Семенівського району Полтавської області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у користування ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» для розташування базової станції стільникового зв»язку розташованої за межами населених пунктів на території Заїчинської сільської ради Семенівського району Полтавської області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у користування ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» для розташування базової станції стільникового зв»язку розташованої за межами населених пунктів на території Погребняківської сільської ради Семенівського району Полтавської області.

18. Про призупинення діяльності КВКП «Побутсервіс».