Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

1 травня - День праці

Переглядів: 281

Сьогодні в Україні відзначають День праці

Шановна громадо!

1 травня в Україні та інших країнах світу відзначають День праці, щоправда,  назва свята може різнитися.

Історія його виникнення сходить до кінця ХІХ століття. Саме першого травня 1886 року американські робітники організували страйк з вимогою введення восьмигодинного робочого дня.

У липні 1889 року Паризький конгрес II Інтернаціоналу на згадку про події в Чикаго ухвалив проведення щорічних першотравневих демонстрацій, тож уже наступного року в багатьох країнах відзначення Дня міжнародної солідарності взяло старт і відтоді залишається видозміненою традицією.  

Так і до розпаду СРСР Першотравень святкувався як символ революції та непримиренної класової боротьби, але на пострадянських просторах  трансформувався в унісон новому часу.

Хоча ще й досі довкола нього в Україні продовжують точитися дискусії, та політична складова цієї дати однозначно відійшла в минуле. Сьогодні це - одна із нагод відчути особливу радість від приходу весни, коли відтінки сірого довкола стрімко змінюються свіжими яскравими барвами, влитися в потік позитивних емоцій, відкрити серце назустріч світу.

Тож  нехай навіть карантинні заходи  не завадять нам  милуватися красою буття, коли природа котить хвилі юної зелені та розливається теплом. Нехай ці дні  пройдуть з користю та приємністю для душі!

Голова   районної ради                                               Віктор   Юрченко   

Grass clip art free free clipart image 5 | Dibujos kawaii, Dibujos ...                                   

 

 

 

 

« повернутися до списку новин