Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Розширення спортивного життя Семенівщини: street workout

Переглядів: 227

 

Результат пошуку зображень за запитом "картинки стріт воркаут"Тема облаштування  районного стадіону «Колос» та перетворення його в сучасний привабливий спортивний комплекс є іміджевою для нас вже понад десятиріччя, що й дає реальні результати. Навесні цього року  районна рада ініціювала звернення до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації щодо встановлення на головному спортивному об’єкті району комплекту інвентарю для фітнесу, що й було зроблено днями за кошти обласного бюджету.

Тож відтепер стадіон притягуватиме ще й прихильників воркауту, які матимуть змогу вдосконалювати свою вправність на вуличних тренажерах: «Жим від грудей - Верхня тяга», «Жим ногами», «Прес черевний», «Орбітрек», «Прес з упором на руки», «Гіперекстензія», «Гребний тренажер», спортивному комплексі «Воркаут» та тренажері «Батерфляй» для людей з особливими фізичними потребами. До того ж, конструкції є антивандальними та зручними у використанні. Вартість робіт, здійснених ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики», становить близько 195 тис.грн.

Безперечно, розширення місцевої бази для занять спортом та нарощення спортивної інфраструктури не може не радувати, адже фізкультура і спорт, а також прагнення до активного способу життя є одними із пріоритетів суспільного розвитку. Відрадно, що таке ж обладнання за кошти області  встановлено  і в селах Погребняки та Пузирі, де ініціативу виявили вже очільники місцевих рад. Висловлюємо вдячніть депутатам обласної ради, обласним виконавчим структурам за підтримку ініціативи органів місцевого самоврядування району та запрошуємо любителів спорту  для корисного відпочинку і фізичного самовдосконалення!

 

« повернутися до списку новин