Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З турботою про розвиток села.

Переглядів: 629

      5 липня голова районної ради Віктор Юрченко взяв участь у відкритті дитячого майданчика в селі Гаївка.   Його побудовано за сприяння Почесного громадянина Семенівщини Олексія Баганця та голови фермерського господарства «Журавель» Миколи Журавля.

   Цей майданчик є  чудовим подарунком  для дітей  шкільного та дошкільного віку, яких  у малому віддаленому селі   налічується більше двадцяти. Відтепер вони матимуть змогу більш змістовно проводити свій вільний час та активно  розвиватися фізично.   

      Ця добра справа є черговим підтвердженням  громадянської позиції та соціальної відповідальності   людей, які  працею досягли  в житті   своїх висот.  Зазначимо, що звання «Почесний громадянин Семенівщини» Олексію Баганцю присвоєно минулого року рішенням сесії районної ради,  а Микола Журавель удостоєний занесення на районну Дошку Пошани як  цьогорічний переможець у номінації «Меценат року».

      У своєму виступі Віктор Юрченко подякував цим небайдужим людям  за  особистий  вагомий внесок  у розвиток села і підкреслив, що високі відзнаки – це чергове підтвердження  визнання та поваги  від громади.

     На заході також були присутні Горошинський сільський голова Юрій Надточій, директор місцевої школи Тамара Ілляшевич, і звичайно ж, діти, для яких сьогоднішній день став своєрідним святом.  

« повернутися до списку новин