Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Інформує Семенівська районна філія обласного центру зайнятості: скайп-конференція за участю представників 10 ОГШБр

Переглядів: 291

Результат пошуку зображень за запитом "картинки 10 ОГшбр"

 

На службу за контрактом запрошує 10-та ОГШБр

   Військова служба за контрактом в Збройних Силах України - це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних.

  11 травня 2019 року відбулась скайп-конференція за участю представників 10 окремої гірсько-штурмової бригади, яка розташовується в місті Коломия Івано-Франківської області, майора Володимира Красікова та лейтенанта Євгена Шамоніна.

  На захід запрошено військового комісара Ігора Співака та безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Присутні отримали інформацію про працевлаштування, можливості навчання та переваги проходження військової служби за контрактом у вказаній військовій частині. Особливо цікавою стала інформація про оновлення матеріально-технічної бази, побудову казарм для проживання покращеного типу, додаткові пільги для військовослужбовців та їх сімей.

  Умови військової служби за контрактом щороку змінюються і вдосконалюються. З'явилися сучасні зразки військової техніки, зміцнюється матеріально-технічна база. Збільшилося грошове забезпечення військовослужбовців, підвищили виплати за перебування у зоні бойових дій, з'явилася грошова винагорода тим, хто підписує контракт вперше.

   Бажаючим отримати додаткову інформацію щодо служби за контрактом в 10-тій ОГШБр

звертатися за телефоном: 099 065 91 61, Красиков Володимир Вікторович.

 

Завідувач сектору

активної підтримки безробітних

Семенівської РФ Полтавського ОЦЗ                         Тетяна Баранцова 

 

« повернутися до списку новин