Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

День довкілля – 2019: впорядкування території довкола районного стадіону «Колос»

Переглядів: 299

    Результат пошуку зображень за запитом "картинки день довкілля" 

 

   Працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою райради Віктором Юрченком в рамках заходів до Українського Дня довкілля здійснили прибирання території навколо районного стадіону «Колос». Така робота проводилася  ними другий рік поспіль, оскільки головний спортивний об’єкт району, який  належить до спільної власності  територіальних громад, є предметом особливої турботи районної ради. Власними силами одночасно з прибиранням забезпечувалось і вивезення сміття на центральне звалище. Тож тепер весняний зелений килим довкола стадіону  виглядає значно ошатніше.

   Але вкотре стає  боляче від того, що  продовжується негативна тенденція минулих років. Окремі громадяни  ніяк не усвідомлять, що безумовною складовою загальної чистоти є особиста відповідальність кожного. Якби вдалося зрушити свідомість людей, то під стадіонною огорожею не було б побутових відходів, які не мають жодного відношення до фізкультурно-спортивної тематики.

  Нагадаємо, що  відновлення  стадіону «Колос», формування його сучасного іміджу, створення належних  умов для розвитку семенівського спорту та можливості корисного відпочинку базувалось на зусиллях багатьох  небайдужих людей з активною життєвою позицією, до чого потрібно ставитись з елементарною повагою.

Тож з думками про майбутнє бережімо довкілля і дбаємо про гармонійність нашого життєвого простору!

 

 

 

« повернутися до списку новин