Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем автомобіліста і дорожника!

Переглядів: 389

27 жовтня - День автомобіліста і дорожника України | Шевченківська  райдержадміністрація

Шановні автомобілісти та дорожники!

Шановна громадо!

25 жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника, який встановлений Указом Президента в жовтні 1997 року (раніше це був День водія).

Нинішня святкова дата об’єднує професіоналів керма, автолюбителів та  майстрів дорожної справи, які покликані підтримувати належний стан  шляхів.

І це цілком закономірно, адже спільна відповідальність кермувальників та працівників дорожних служб – запорука безпеки наших автомагістралей, якими невпинно курсує потік транспорту різних марок, габаритів та потужностей.

Сучасний світ – це нестримний рух, у якому автотранспорт відіграє одну із ключових ролей для всіх сфер життя, є зручним та доступним засобом суспільних комунікацій.

Тож наші щирі вітання всім причетним до цього свята, яке багато людей по праву можуть вважати своїм. Хай стрічки доріг позначаються не лише кілометрами на спідометрі, а й згустком нових вражень, яскравих емоцій, приємного спілкування! Нехай всі поїздки будуть вдалими, корисними та приємними для душі!

Доброго здоров’я, вірних друзів, злагоди, гармонії, оптимізму, прагнення вперед та відсутності критичних ситуацій на дорогах!  

Голова районної ради                                                           Віктор Юрченко   

Привітання з днем автомобіліста і дорожника                                                       

 

« повернутися до списку новин