Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

21 листопада - День Гідності та Свободи.

Переглядів: 181

Результат пошуку зображень за запитом картинки день гідності та свободи

Шановна громадо!

21 листопада, Україна відзначає одне зі знакових свят новітньої  історії – День Гідності та Свободи.

Ця означена духом високого патріотизму дата стала визначальною для громадянського суспільства, змінивши шкалу цінностей та мотивацій.

Покоління українців у нестримному прагненні до свободи та незалежності підносили територію  душі до вершин національної гідності. В переломний період 2013-2014 років ми продемонстрували світу незбориму стійкість і рішучість у відстоюванні демократичних цінностей та права  будувати життя  за принципом вільного вибору.

 

Світлом нашої пам’яті завжди мають бути ті, Результат пошуку зображень за запитом картинки свіча памяті  на  світлому фоні

хто сплатив власним  життям  

за цілісність  та суверенітет України.

 

 

Прикладом честі є мужні та самовіддані захисники національних інтересів на східних рубежах нашої держави.

Події останніх років об’єднали український народ  довкола  прагнення жити за новими стандартами, зорієнтованими на європейський формат розвитку.

Попереду нелегкі випробування, тож саме консолідація суспільства  залишається провідним аргументом для збереження та примноження  суспільних здобутків, формування прогресивного світогляду на теренах волелюбної української ментальності.

Нехай спільна мета тісно згуртовує  нас  задля  майбутнього держави, постійного нарощення  її потенціалу, посилення міжнародного впливу. 

Хай збудеться палке бажання українців про мир  та злагоду  на  нашій благодатній, багатій на  історичний спадок та  унікальні традиції,  землі!

Слава Україні! Героям слава!

 

Голова районної ради                                                                           Віктор Юрченко

Результат пошуку зображень за запитом картинки день гідності Україна

        

 

« повернутися до списку новин