Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем Збройних Сил України!

Переглядів: 148

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день збройних сил"

Шановні військовослужбовці, ветерани, учасники бойових дій!

Прийміть найщиріші вітання з  Днем Збройних Сил України!

Це свято – знак глибокої шани та вдячності всім захисникам рідної землі, для кого відстоювати національні інтереси, безпеку та міжнародний авторитет держави стало справою честі.

Сучасна українська армія – це якісно нове формування, що проходить гарт у найскладніших випробуваннях нашої новітньої історії. В досить короткий проміжок часу спільними зусиллями створено боєздатний, злагоджений військовий механізм. Мова не лише про технічне оснащення, а і про високий моральний дух військовиків. Цілковита здатність протистояти ворожій  агресії, захищаючи мир та територіальну цілісність країни, виводять українське військо на кардинально вищий рейтинговий рівень.  Довіра українського народу до армії має під собою  тверде підґрунтя.

                                                                        Гірким болем наших сердець,  

                       навіки вкарбованим у літопис нової доби, Результат пошуку зображень за запитом "картинки  свічка квіти загиблим"

      є втрачені людські життя.   

                           Багато що можна відбудувати та відновити,

                        але ніякою ціною не повернути людей. 

                                   Тож низько схилімо голови перед їх світлою  пам’яттю…         

 

Віримо, що наші Збройні Сили, реформовані в потужну оборонну структуру, і надалі комплексно нарощуватимуть свою міць. Нехай щира любов до України  буде наріжним каменем престижності військової служби. Також надійним щитом є наш військовий резерв, мотивований патріотизмом та готовий за першої необхідності до активних дій.

Хай мужність, фізичний гарт, глибока внутрішня сила, бойове братство допомагають військовослужбовцям долати будь-які перешкоди, а підтримка суспільства та любов рідних стануть надійним оберегом для кожного з них! Міцного їм здоров’я, незламної волі, гордості за свій вибір! Ми всі чекаємо на припинення затяжного збройного протистояння на сході України. Нехай військовий професіоналізм шліфується лише на навчальних полігонах!

Хай береже Бог наших захисників!

 

Голова районної ради                                                                                                   Віктор Юрченко

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день збройних сил україни"

   

« повернутися до списку новин