Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Районна філія Полтавського ОЦЗ інформує: співпраця з сектором пробації

Переглядів: 78

Результат пошуку зображень за запитом картинки пробація

Клієнти пробації з провідним інспектором Семенівського районного сектору пробації Ніною Липій 04 березня 2020 року завітали до Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ. Основна мета  зустрічі - сприяння працевлаштуванню та надання соціальної підтримки суб’єктам пробації, які перебувають на обліку у Семенівському районному секторі.

Завідувач сектору активної підтримки Тетяна Баранцова провела запрошеним коротку екскурсію по районній філії Полтавського ОЦЗ, розповіла клієнтам пробації про актуальні вакансії, що є на місцевому ринку праці. Також ознайомила присутніх з послугами та електронними сервісами служби зайнятості, презентувала послуги з професійного навчання, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Освітньому порталі Державної служби зайнятості.

Успіх повернення даної категорії громадян до соціального способу життя значною мірою залежить від їх власного бажання. Найефективнішим захистом і попередженням повторних правопорушень громадян є їх легальна зайнятість. Тому у цьому плані важливе місце займає інформаційно-роз’яснювальна робота, яку спільно проводять фахівці органів пробації та служби зайнятості.

Більше  цікавої інформації читайте за посиланнями:

 

« повернутися до списку новин