Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Проєкти рішень тридцять шостої позачергової сесії пройшли обговорення в комісіях

Переглядів: 48

Анонс засідань постійних комісій міської ради.. Новини. Сарненська мiська  рада

16 жовтня відбулось спільне засідання постійних комісій з питань бюджетно-фінансової та інвестиційної діяльності і з питань економічного розвитку та управління комунальним майном, на якому розглянуто питання порядку денного тридцять шостої позачергової сесії районної ради. Практично всі вони стосуються подальшої долі майна спільної власності сіл, селища району.

Одне із фінальних депутатських зібрань сьомого скликання пройшло досить жваво та зацікавлено, адже згадана тема  нікого не залишила байдужим.

У ході конструктивної дискусії депутати зосереджувались на ключових моментах, які надзвичайно важливі в контексті життєдіяльності громад. Глибоко хвилює те, що наразі на державному рівні ще не прийняті законодавчі акти, які б чітко регулювали майнові процеси, що відбуватимуться після проведення місцевих виборів за новим адміністративно-територіальним поділом.

Проте позиція переважної більшості депутатів районної ради полягає в тому, щоби громада відчула якомога менше незручностей, пов’язаних з процесами децентралізації.

Акценти тепер повністю зміщуються на об’єднані територіальні громади як базову одиницю, тому важливо використати кожен шанс для повного збереження майнових комплексів комунальних закладів, що надають послуги населенню і забезпечують наших людей робочими місцями.

Загалом на розгляд пленарного засідання тридцять шостої позачергової сесії згідно розпорядження голови районної ради винесено 7 питань (без врахування питання "Різне").

На завершення роботи голова райради Віктор Юрченко подякував колегам за ефективну роботу.

« повернутися до списку новин