Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Перший етап чергової сесії пройдено: підсумки роботи постійних комісій

Переглядів: 370

23-24 червня відбулись спільні засідання постійних комісій районної ради, на яких розглянуто питання порядку денного тридцять четвертої сесії.

Відповідним розпорядженням голови районної ради від 16.06.2020 року  на розгляд пленарного засідання внесено 15 питань.

Щоправда, у процесі обговорення на одному із засідань депутати  рекомендували не виносити на пленарне засідання питання щодо закриття юридичної особи окремих навчальних закладів (які, до речі, вже не функціонують), але остаточно це вирішуватиметься в сесійній залі за участі всіх  присутніх депутатів.

Також рекомендовано винести на розгляд сесії питання, які виникли додатково в процесі її підготовки, а саме: «Про зняття статусу службового житла» та «Про створення органу приватизації житлового фонду».

Комісії обговорили і питання несесійного характеру, зокрема, заслухали звіти про виконання районного бюдету за І квартал 2020 року, звіти про виконання фінансових планів за цей же період комунальними  підприємствами охорони здоров’я.

Ще депутати висловили рекомендації щодо розширення співпраці із суб’єктами господарювання в умовах дефіциту коштів районного бюджету, спричинених  податковими «канікулами» в умовах карантину. Це стосується соціально важливих  питань, наприклад, ремонту приміщень навчальних закладів, розвитку сфери надання соціальних послуг через підрозділи  районного територіального центру та інших.

Пленарне засідання тридцять четвертої сесії відбудеться 26 червня.

 

« повернутися до списку новин