Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Семенівська районна філія Полтавського ОЦЗ інформує: чергове засідання клубу «Спілкуючись – розвиваємось»

Переглядів: 125

Проблема вживання алкоголю  дуже актуальна в наші дні. Зараз його споживання характеризується величезними цифрами. Від цього страждає все суспільство, але в першу чергу під загрозу ставиться підростаюче покоління: діти, підлітки, молодь та майбутні  матері.

Зважаючи на дані обставини актуальним на сьогодні залишається здійснення профілактичної роботи із підлітками та їх батьками, роз’яснення їм негативних наслідків вживання алкоголю. Саме з метою інформування клієнтів служби зайнятості про негативні наслідки алкоголізму представниками Фонду «За краще життя» було проведено чергове засідання клубу «Спілкуючись – розвиваємось»

В рамках лекції був здійснений екскурс в історію щодо походження алкоголю та способів боротьби із ним в минулому, обговорювались причини та наслідки вживання алкоголю, роз’яснювалась  його згубна дія на організм людини. Основною метою бесіди було донести інформацію до присутніх про профілактику запобігання вживання алкогольних напоїв, а також можливість настання таких негативних наслідків, як шкода здоров’ю, погіршення відносин з оточуючими, втрата статусу повноцінного члена суспільства, відмова у працевлаштуванні на роботу осіб, які страждають на алкоголізм.

Люди часто не замислюються над наслідками впливу алкоголю на організм. А вони небезпечні. Крім того, зменшення вживання алкоголю сприятиме зменшенню ризику вчинення повторних злочинів, працевлаштуванню та покращенню відносин в суспільстві.

Більше корисної інформації читайте за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua

https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/?ref=bookmarks

 

 

« повернутися до списку новин