Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем Конституції!

Переглядів: 531

                             День конституції 2018: привітання, смс і листівки         

Шановна громадо!

Серед святкових позначок новітньої історії України особливе місце займає День Конституції.

Вінцем незабутньої парламентської ночі 28 червня 1996 року стало прийняття Основного Закону, що закріплює інтереси кожного громадянина і є фундаментом розвитку суспільства. В цьому документі втілено досягнення не лише вітчизняної, а й світової науки та практики конституційного будівництва, відображено ментальність української нації, вибудувану на споконвічному прагненні до власної державності.

За його сторінками - терниста дорога політичного самовизначення довжиною не в одне століття, що стала предтечею сучасної  доби незалежності.

Нам випало жити у перехідну епоху, що потребує особливої відповідальності кожного громадянина. Національна свідомість і глибокий патріотизм мають проростати на законодавчому грунті, що є неодмінною рисою демократичного суспільства. Тож задекларовані Конституцією цінності повинні бути нормою життя та формувати високі стандарти нашої свідомості.

Вітаючи всіх з цим урочистим святом, щиро бажаємо суспільної злагоди, мирного неба, оптимізму, енергії, здійснення задумів, нових вагомих перемог! Хай об’єднує нас спільне почуття гордості за рідну державу, а тверда громадянська позиція спонукає діяти в правовому полі та жити за законами совісті.

Голова районної ради                                            Віктор Юрченко   

День Конституции Украины 2017: красивые открытки и поздравления к ...

 

« повернутися до списку новин