Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем працівників податкової та митної справи України!

Переглядів: 141

Результат пошуку зображень за запитом картинки податкова та митна справи

Шановна громадо!

18 березня відзначається День працівника податкової та митної справи України. В останні роки ці служби проходять нелегкий шлях реформування та удосконалення діяльності, спрямованої на захист фінансових та економічних інтересів держави.

Створення стабільної податкової системи, об’єктивний підхід до суб’єктів оподаткування дають зелене світло збільшенню обсягу надходжень до бюджетів різних рівнів, активно сприяють функціонуванню економіки, зростанню соціальних стандартів, формуванню стратегічних цілей загального розвитку.

Незаперечною є роль податкових та митних фахівців у процесі  інтеграції України в європейське та світове співтовариства, формуванні її міжнародного іміджу в контексті рівноправного партнерства із впливовими державами.

Тож нехай нелегка робота податківців та митників задовольняє зростаючі запити суспільства та буде активним інструментом  соціально-економічної розбудови  країни. Хай життя дарує безліч приємних миттєвостей, налаштовує на хвилю оптимізму, натхнення, впевненості, відкриває  прекрасні світлі горизонти!

 

Голова    районної ради                                               Віктор Юрченко

Результат пошуку зображень за запитом кліпарт жовта троянда

« повернутися до списку новин