Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Чистота довкілля… І свідомості…

Переглядів: 539

    21 квітня працівники виконавчого апарату на чолі з головою районної ради Віктором Юрченком  традиційно взяли участь  у суботнику в рамках  Всеукраїнської акції «День довкілля».

    Цього року  місцем  благоустрою став об’єкт спільної власності територіальних громад району – центральний стадіон «Колос». Прибрано прилеглу територію. Водночас  із прибиранням працівниками районної ради проведено вивезення   сміття на центральне звалище.

    Робота   дала позитивні результати в санітарно-естетичному плані, хоча стадіон  як головна спортивна арена району  завжди має  бути  зразком чистоти та благоустрою, бо це  одна із важливих іміджевих складових Семенівщини. Адже тут  регулярно відбуваються спортивні заходи районного і обласного рівня, постійно  тренуються наші спорсмени.

    Тож в контексті  сказаного вважаємо за необхідне звернути увагу на  ставлення  окремих громадян до  цього комунального об’єкту. Мова про тих, хто  вважає нормальним явищем скидати свої побутові відходи під огорожу стадіону.  Нині ми багато говоримо про європейські стандарти, про тамтешній рівень життя, при цьому повсякчас нарікаємо на наші реалії.  Безперечно, проблем у нас дуже багато, але можливо, варто починати  з себе, з переоцінки свої свідомості? Хоча б у питанні елементарного дотримання чистоти довкілля.

     Цивілізований   європеєць ніколи  не винесе  сміття зі своєї домівки    в місця загального користування. І не лише під  страхом закону,  й  від  усталених моральних принципів,  що  життєвий простір має бути чистим.

 

« повернутися до списку новин