Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Районна філія Полтавського ОЦЗ інформує: екскурсія до суду

Переглядів: 143

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права  12 грудня 2019 року  учителем історії та права Семенівського НВК № 1 ім. М.М.Хорунжого Іваном Лопатою та  фахівцем Семенівської районної філії Тетяною Баранцовою для учнів 9-х класів проведено професіографічну екскурсію до Семенівського районного суду.

Під час проведення екскурсії до Семенівського районного суду працівники суду ознайомили учнів із його діяльністю. Під час екскурсії школярі були ознайомлені із сучасними технологіями дистанційних судових засідань в режимі відеоконференцій. Присутні дізналися про реєстрацію, рух документів, що надходять до суду та порядку роботи з ними в програмі ДЗС.

Також у доступній формі роз’яснено порядок надання та отримання інформації, порядок звернення до суду, про що слід пам’ятати під час перебування в суді, як поводити себе під час слухання справи, які існують негативні наслідки порушення правил поведінки в суді.  

Особливе враження на школярів справив суддя Семенівського районного суду Віктор Харченко. Він розповів учням про особливості даної професії, адже робота судді є надзвичайно складною та відповідальною. Було зазначено, що високий рівень професійної підготовки, суворе дотримання процесуальних норм, винесення законного, обґрунтованого рішення судом є однією з найважливіших гарантій забезпечення прав і законних інтересів громадян.

Запрошені отримали вичерпну інформацію про професію юриста, адже вони стануть перед вибором майбутньої професії.

Більше корисної інформації читайте за посиланнями

https://pol.dcz.gov.

https://www.facebook.com/semeniwkaRCZ/?ref=bookmarks

 

« повернутися до списку новин