Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем молоді!

Переглядів: 514

Вітання міського голови з Днем молоді

Дорога наша молодь! Шановна громадо!

На злеті червня Україна відзначає ще одне чудове свято - День молоді.

Молодість – найпрекрасніша і найоптимістичніша пора в житті кожної людини, коли попереду ще такі широкі горизонти, такі великі сподівання! Романтика  юності – це яскраві  емоції, світло кохання,  нестримний політ душі… 

Молоді завжди прагнуть до новаторства, рішуче відкривають двері ключами мрій, сміливо дивляться в очі світу, дерзають, помиляються і перемагають, водночас здобуваючи безцінний власний та колективний досвід.

Сучасна епоха дає широкі можливості для розвитку і ми твердо віримо, що сповнена здорових амбіцій і впевненості молодь обов’язково рухатиметься вперед, даючи яскраві імпульси позитивному розвитку суспільства. Нехай сповна відкриваються перед юними, незаангажованими, сміливими нові прекрасні  сторінки!

Втім, за великим рахунком молодість –це  не лише вік, а й стан душі. Кожен, хто зберіг в серці силу почуттів, жагу пізнання, кому притаманні динамізм, сприйняття ритму часу, по праву можуть вважати це свято своїм.

Тож будьте молодими, генеруйте нові ідеї, не розчаровуйтесь в житті, не втрачайте любові, відчуття завтрашнього дня! Хай світ радує багатством кольорів і дарує  відчуття гармонії та щастя!

Голова районної ради                                                             Віктор Юрченко

Привітання з Днем молоді | Офіційний сайт міста Звенигородка

« повернутися до списку новин