Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Районна філія Полтавського ОЦЗ інформує: освітні онлайн-платформи

Переглядів: 348

Мінцифри запустило серіали для навчання цифровій грамотності ...

У наш час Інтернет-технологій багато аспектів нашого життя переноситься в мережу, прискорюючи тим самим темпи розвитку інформаційного суспільства і долаючи географічні бар’єри.

Не стає виключенням і освіта. Зараз вже не обов’язково знаходитись поруч з викладачем. Інтернет дає змогу розширити їх, зробити навчання справді повноцінним та всеохоплюючим.Особливо затребуваним онлайн-навчання стало в період впровадження карантину.

Саме з метою ознайомлення громадян з освітніми порталами 24 червня 2020 року для безробітних Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ проведено Інформаційни вебінар «Навчання онлайн. Освітні портали».

Під час заходу завідувач сектору активної підтримки Тетяна Баранцова ознайомила слухачів вебінару з можливістю навчання на освітніх он лайн платформах таких як:  Освітній портал ДСЗ, Дія.Цифрова освіта, Prometheus, Coursera та ін.

Які ж можливості надають освітні он – лайн платформи:

  • отримати нові навички, які допоможуть досягти успіху в поточному часі;
  • оновити освіту та зберегти свою конкурентоспроможність;
  • розкрити нові теми;
  • навчання у зручний час;
  • можливість отримання сертифікату.

Більш детально зупинилися на освітньому порталі Coursera, який дав доступ Державному центру зайнятості для реєстрації 25 тис. безробітних для їх безкоштовного навчання та отримання сертифікату до кінця 2020 року. Мета – допомогти працездатним працівникам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування.

На Coursera стартовал курс с украинским переводом - портал ...Більше цікавої інформації читайте за посиланнями:

« повернутися до списку новин