Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем Національної поліції України!

Переглядів: 409

 

День украинской милиции — стихи, проза, смс - Мастер.Поздравлений Шановні  працівники Національної поліції, ветерани правоохоронних органів!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Національної поліції України! Поліція - одна із суспільних інституцій, що в останні роки найвиразніше асоціюються з реформами в нашій державі. Але як в минулому, так і в сучасних умовах, на плечі правоохоронців незмінно лягає висока відповідальність за реалізацію державної  політики у сфері захисту прав та свобод громадян, протидію злочинності, стан публічної безпеки, спокій громадян. 

Нерозривний зв’язок з громадою, цілодобова варта заради безпечної життєдіяльності людей, професійні ризики, помножені на сміливість, оперативність, рішучість, фізичну та моральну витривалість – це незаперечні складові звичних поліцейських буднів. Робота поліції не вписується у певні часові рамки, особливе напруження випадає на святкові дні.

Незважаючи на те, що в арсенал діяльності активно впроваджуються сучасні мобільні технології, нові методи, лідером успіху стабільно залишається кадровий фактор. 

Тож хай поліцейські ряди постійно поповнюють компетентні, цілеспрямовані, впевнені в собі працівники з високим  службовим потенціалом та націленістю на успіхи.

Шановні вартові правопорядку, щиро вітаємо  вас із професійним святом! Нехай ваш життєвий вибір завжди дає лише позитивні результати, реально сприяє формуванню в суспільстві гідних правозахисних стандартів.

Щиро вдячні вам за неспокій, тривожні ночі, нервову напругу. Віримо у вашу надійність та високу професійну честь! Хай неухильно зростає рівень довіри населення як один із основних критеріїв ефективності роботи.

Міцного вам здоров’я, сили, енергії, оптимізму, стійкості до життєвих випробувань, постійного професійного вдосконалення і нових досягнень! 

Яскравих сторінок у житті, розуміння і підтримки з боку населення, мирного неба, родинного затишку, світлих прагнень,  душевної рівноваги, здійснення найсміливіших мрій!

Голова районної ради                                                        Віктор Юрченко 

Купить букет из голубых цветов с доставкой по Москве

« повернутися до списку новин