Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Дорогу – сучасним інформаційним технологіям.

Переглядів: 839


   1 грудня в районній раді відбувся круглий стіл з питань впровадження  проекту співробітництва територіальних громад  «Семенівський  SMART район», в якому взяли участь  голова районної ради Віктор Юрченко, заступник голови районної державної адміністрації Артем Даценко,  депутати, керівники і  спеціалісти відділів  районної ради та райдержадміністрації,  представники   сільських та селищної рад району. 

   Команду  проекту SMART  представляли доктор  наук з державного управління, радник  з питань міжмуніципального співробітництва Вячеслав Толкованов, керівник проекту Євген Клєп, радники проекту Катерина Гунченко та Інна Даниленко, які надали детальну інформацію щодо  переваг та зручностей, які отримають населення та управлінські структури району   після реалізації концепції інтегрованого веб-порталу  «Семенівський  SMART  район» та нових веб-сервісів.

  Учасники круглого столу – майбутні виконавці проекту – схвально сприйняли ідею щодо використання нових інформаційних технологій та веб – ресурсів  в удосконаленні надання муніципальних  (адміністративних) послуг  мешканцям району. Депутат районної ради Валерій Книш  висловив конкретні зауваження і  пропозиції в контексті проекту, а начальник відділу районної ради, керівник ресурсного центру Світлана Феденко ознайомила присутніх із планом його реалізації.

  На завершення  Віктор Юрченко та Артем Даценко подякували команді проекту за змістовний захід і запевнили, що активно сприятимуть впровадженню в районі сучасних інформаційних технологій  в рамках проекту  співробітництва територіальних громад району.

« повернутися до списку новин