Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

В обласній раді – ще один представник Семенівщини

Переглядів: 427

 

 

 

29 серпня  на пленарному  засіданні двадцять першої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання голова обласної виборчої комісії Людмила Сердюк повідомила про набуття повноважень депутата обласної ради Володимиром Ярошенком, обраного за списком Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»,  замість депутата Юрія Лебедина, який склав депутатські повноваження.

Голова обласної ради Олександр Біленький від імені депутатського корпусу привітав Володимира Ярошенка та вручив йому депутатське посвідчення.

До вітань на адресу новообраного депутатата приєднуються депутатський корпус та виконавчий апарат Семенівської районної ради, до складу якої  Володимир  Ярошенко обирався кілька скликань поспіль. Щиро радіємо  за нашого земляка, який  відтепер представлятиме інтереси  виборців на обласному рівні.

Знаючи його як небайдужу, цілеспрямовану людину, успішного фермера, палкого захисника довкілля, волонтера, щиро бажаємо нашому земляку нових перемог, успіхів у всіх депутатських проектах, сміливих ідей та їх реалізації на благо громади.

Щиро віримо у Ваш високий потенціал, Володимире Михайловичу! Хай доля завжди буде прихильною до Вас,  а вдячність людей стане найвищою нагородою! 

« повернутися до списку новин