Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Із  72 річницею перемоги над нацизмом!

Переглядів: 592

Дорогі ветерани війни!

Шановна громадо!

 

       І знову  з  яблуневими заметілями  та  бузковими хвилями приходять  до нас хвилюючі дати –  День пам’яті та примирення  і  72 річниця перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

       З року в рік все  бентежнішими стають ці   травневі дні, бо так мало залишилося  в шеренгах  живих ветеранів цієї війни...  Як найдорожчу реліквію, вони несуть у душі  свої  гіркі спогади  і свою вистраждану  правду.

      Якби не змінювались події на політичній авансцені,  але  незламна мужність і героїзм учасників наймасштабнішої ратної епопеї двадцятого століття   завжди мають бути мірилом стійкості, самопожертви, героїзму і як генетичний код  передаватися     прийдешнім поколінням.

       Надто дорогою ціною оплачено ту Перемогу. Покладені до її вівтаря  мільйони життів  стукають нам у душі…  Та найболючіше те, що   тривожні громи минулої  війни  відлунюють у     реаліях сьогодення.   Через  стільки мирних десятиліть  затяжне збройне протистояння на сході України  тримає під безжальним прицілом  вже онуків  та правнуків    солдат  другої світової.   

      Дорогі наші ветерани! Нехай іще багато весен  сріблястими лебедями пролітають над вами!  І хай ваші зболені серця  завжди  будуть  у  затишку родинної любові та людської   шани і вдячності. Здоров’я вам, терпіння  і доземний  уклін за  великий подвиг!  

       Вічний спокій і вдячна пам`ять  захисникам всіх поколінь,  що не повернулись до рідного порогу з  виру воєн.

       Шановна  громадо, хай віра, оптимізм, активна  громадянська позиція допоможе нам  разом здолати всі труднощі. Бо для торжества життя гриміла салютами, вмивалася    сльозами  Перемоги незабутня весна сорок п`ятого.

 

Голова 

районної ради

Віктор Юрченко

« повернутися до списку новин