Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Районна філія ОЦЗ: орієнтація на службу в Збройних Силах України

Переглядів: 193

Результат пошуку зображень за запитом "картинки служба в ЗСУ"

З метою інформування осіб, які перебувають на обліку в Семенівській районній філії Полтавського ОЦЗ, днями відбулися Семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України, які проводив військовий комісар Семенівського РВК  Ігор Співак.

Військовий комісар ознайомив присутніх з  інформацією про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом та до резерву Збройних Сил України, а також про проходження військової служби у навчальних закладах Міністерства оборони України. Перерахував переваги та недоліки служби за контрактом.

Слухачів зацікавило фінансове, медичне, соціальне та пенсійне забезпечення військовослужбовців. Окремі  з них за бажанням  отримали контакти військових частин та більш докладну інформацію про несення служби.

Тож бажаючих укласти контракт для служби в  Збройних Силах України запрошуємо до Семенівського РВК за адресою:

вул. Шевченка, 70, смт. Семенівка, Полтавська область, 38200

 

Провідний фахівець з питань зайнятості Семенівської районої філії Полтавського ОЦЗ                                                                                                                                                                               К.Бардалим

 

« повернутися до списку новин