Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Епілог травня: Останній дзвоник

Переглядів: 403

 

Немовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівДорогі випускники! Шановні  вчителі, батьки, громадо!

Весна завжди багата на свята. І в цьогорічній, такій незвичній через карантинні обмеження, святкових дат ніхто не відміняв. Просто нині вони проходять в іншому форматі.

Однією із таких хвилюючих та знакових подій є Останній дзвоник.

Хоча шкільні стіни вже впродовж тривалого періоду не бачили своїх неспокійних мешканців, вони відлунюють бентежним срібним переливом вічної і незабутньої мелодії. Сповіщаючи про настання канікул для більшості школярів, Останній дзвоник розгортає широку дорожну карту для нової когорти випускників.

Незважаючи на ситуацію, неповторне свято душі підносить їх у високе небо крилатих мрій, тим паче, що сучасні можливості дають багато простору для спілкування на відстані та розвитку особистості. За роки навчання отримано гідний стартовий капітал, з яким відтепер іти звивистими шляхами життя.

Ще один підсумковий етап для вчителів, котрі лишили в кожному із своїх вихованців іскру неспокійного серця… Водночас тривожне і радісне хвилювання та очікування батьків…

Молодь завжди активно налаштована на нове, але дуже важливо дослухатися і до порад старших, не нехтувати їхнім життєвим досвідом та мудрістю.

Дорогі юні друзі! Будьте наполегливими, цілеспрямованими, продовжуйте здобувати безцінний багаж знань, стверджуйтесь як учасники побудови нового суспільства, що має стати гідною складовою світової спільноти. Попереду у вас безмір часу, але його продуктивність та яскравість залежить від ваших зусиль і прагнень.

Хай буде багато натхнення, перемог, а невдачі лише виковують характер і роблять вас сильнішими! Нехай на горизонтах життя незгасно сяють яскраві зорі!

Голова районної ради                                                                Віктор Юрченко

Прикольні вірші дівчині на останній дзвінок

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин