Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Переглядів: 145

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день людей з інвалідністю"

Шановна громадо!

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Ця дата – нагадування, що поруч з нами живуть люди, які потребують не лише особливої підтримки та допомоги, а й толерантного ставлення до себе.

За статистичними даними, інвалідність мають близько 15 відсотків населення планети, тож привернення уваги до їх проблем, захисту прав і гідності є обов’язком світової спільноти.

Особливий статус цих людей не має бути завадою їх суспільній інтеграції. Соціальна активність осіб з інвалідністю  є не лише життєвим стимулом для цієї категорії, а й моральним бонусом всьому суспільству, що визначає ступінь його зрілості.

Практика засвідчує, що люди з інвалідністю досить часто є не просто ефективними фахівцями в багатьох галузях, а й організаторами, ініціаторами  позитивних змін, прихильниками інновацій. Притаманні їм потужний заряд душевної енергії та життєлюбства можуть стати  справжнім прикладом для  інших.

Хай усіх нас тісно згуртовує турбота про інклюзивний напрям, щоб люди з обмеженими фізичними можливостями завжди мали шанс на соціальну адаптацію, відчували себе повноцінними громадянами, з позитивними емоціями зустрічали  кожен день та з надією дивились у майбутнє.

 

Голова районної ради                                                                 Віктор Юрченко

                                          Результат пошуку зображень за запитом "картинки день людей з інвалідністю"

« повернутися до списку новин