Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Районна філія Полтавського ОЦЗ інформує: інформаційний вебінар із захисту прав людини

Переглядів: 279

Україна ратифікувала протоколи до Конвенції про захист прав людини »  Профспілка працівників освіти і науки України

Одним із актуальних питань впродовж всього існування людства залишається питання прав людини, можливість їх реалізації та захисту. Саме з цією метою на платформі ZOOM 28 жовтня 2020 року для осіб, які перебувають на обліку в Семенівській районній філії проведено інформаційний вебінар.

Участь у заході взяла керівник відділу "Семенівське бюро правової допомоги" Тетяна Новобранець.

На вебінарі обговорили питання, з якими найчастіше звертаються до Семенівського бюро правової допомоги – питання легалізації трудових стосунків та земельні питання.

Тетяна Новобранець зазначила, що мінімальна зарплата є державною гарантією незалежно від того, яка система оплати праці діє у роботодавця, і є обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності та господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників. Виплата зарплати у розмірі, меншому за 5000,00 грн. за виконану місячну норму праці є недотриманням мінімальних державних гарантій.

Легалізація заробітної плати актуальна з двох причин:

  • збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, в т.ч. до Пенсійного фонду України;
  • соціальні гарантії для найманих працівників, розмір яких залежить від тривалості страхового стажу.

Під час вебінару також надано консультації з встановлення меж земельної ділянки, дострокового розірвання договору оренди земельної ділянки, безоплатного отримання земельної ділянки, встановлення факту належності правовстановлюючого документу, реєстрації місця проживання особи, приватизації земельної ділянки, а також усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням, стягнення заборгованості за кредитним договором.

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями:

 

« повернутися до списку новин