Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Працювали постійні комісії

Переглядів: 359

                                  

      Відбулись спільні засідання постійних комісій районної ради з попереднього розгляду питань, винесених на пленарне засідання двадцять шостої сесії  сьомого скликання.

    Центральним з них є питання «Про районний бюджет на 2019 рік», тому на ньому і було сконцентровано найбільше уваги.  В ході обговорення депутати переглянули окремі позиції  щодо видатків та рекомендували  з урахуванням цих змін винести питання на розгляд пленарного засідання.

    Депутатами також рекомендовано до пленарного обговорення  інші   питання, визначені розпорядженням голови районної ради від 07.12.2018 року і додатково – проекти рішень, які надійшли після прийняття зазначеного розпорядження та потребують невідкладного розгляду. Це  питання:  «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік», «Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», «Про затвердження Положення про порядок проведення  конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», «Про затвердження  Положення про проведення конкурсу  на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

      Пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради відбудеться 18 грудня.

« повернутися до списку новин