Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Засідання постійної комісії: формування Спостережної ради при КП «Семенівська ЦРЛ»

Переглядів: 171

Результат пошуку зображень за запитом "картинки спостережна рада лікарня"

31 липня відбулось засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення, на якому розглянуто питання формування складу Спостережної ради при комунальному підприємстві «Семенівська центральна районна лікарня».

Згідно Положення про Спостережну раду, затверженого рішенням двадцять дев’ятої сесії від 25.06.2019 року,  комісія погодила для членства в ній кандидатури  депутатів районної ради Світлани  Феніч і Лариси Даценко.

Погоджено також кандидатури від громадськості. З проханням делегувати до Спостережної ради своїх представників відділ управління майном райради попередньо звернувся до громадських організацій району, проте пропозиції надійшли лише від трьох з них: районної організації інвалідів СОІУ – це Любов Грек; районної ради ветеранів – Галина Дейнега, районної організації ВФСТ «Колос» - Олександр Пугачов. Хто з них увійде до складу ради, визначать результати рейтингового голосування.

Нагадаємо, що метою діяльності Спостережної ради, яка має доволі широкий спектр повноважень, є сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я.

 

« повернутися до списку новин