Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем захисника України!

Переглядів: 166

                                                Результат пошуку зображень за запитом "картинки День захисника" 

Дорогі захисники Вітчизни! Шановна громадо!

14 жовтня, на велике свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва, наша держава відзначає також День захисника України,  що базується на глибокому історичному корінні.

Сьогодні це актуально як ніколи, адже багато наших співгромадян пройшли і проходять випробування на міцність у війні на сході країни, яка вже понад п’ять років глибоким болем пронизує все суспільство. Під нещадним прицілом захищають суверенітет та територіальну цілісність України наші воїни – славні лицарі сьогодення, котрі з честю продовжують естафету відваги, мужності, патріотизму, що в усі часи визначало наш національний характер.

Схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав життя, відстоюючи незалежність України, чия недоспівана пісня звучить як докір за те, що  люди  ще  не навчилися   гуманності та розуміння одне одного…

Тож найщиріші  вітання вам, захисники  Вітчизни всіх поколінь! Ви – уособлення мужності, сили, стійкості, честі та обов’язку.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів, добробуту, стабільності, оптимізму, віри в торжество добра та справедливості. Нехай у ваших домівках завжди буде злагода і гармонія, а над Україною нарешті засяє світло довгоочікуваного миру.

Хай всіх нас захищає Пресвята Богородиця, а душа кожного завжди буде відкритою для щирості, взаємоповаги та краси світу!

 

Голова районної ради                                                          Віктор Юрченко                                                  

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день захисника україни"

« повернутися до списку новин