Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем Збройних Сил України!

Переглядів: 368

Результат пошуку зображень за запитом "картинки до дня збройних сил україни"

Шановні військовослужбовці, ветерани, учасники бойових дій!

 Прийміть найщиріші вітання з  Днем Збройних Сил України!

   Це свято – знак глибокої шани та вдячності всім, хто   боронив рідну землю, хто нині на сході України  відстоює її свободу та незалежність, активно  працює на безпеку та  міжнародний авторитет держави. 

  Сучасна українська армія – це якісно нове формування, що проходить гарт у найскладніших випробуваннях нашої новітньої історії. І йдеться не лише про матеріально-технічне оснащення, а й про високий моральний дух захисників національних інтересів. Цілковита здатність протистояти ворожій  агресії, захищаючи мир та територіальну цілісність країни, виводять українське військо на кардинально вищий  оціночний  рівень. Із вартовими нашого спокою пов’язані  надії  на  життя та впевненість у майбутньому.

    Низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за рідний край! Це вічний  біль, що  вкарбований  у літопис української нації.

    Впевнені, що наші Збройні Сили, реформовані  в потужну  оборонну структуру, і надалі  нарощуватимуть свою міць. Нехай щира любов до  України завжди буде   непохитним підґрунтям  благородної  військової служби.

   Віримо, що мужність, сила, бойове братство  допоможуть подолати будь-які перешкоди, тоді як  підтримка та любов рідних стануть надійним оберегом для кожного військовослужбовця! Бажаємо вам міцного здоров’я, незламної волі, стійкого патріотизму, гордості за свій вибір! Нехай якомога швидше прийде в Україну довгоочікуваний мир, а ваш військовий професіоналізм виковуватиметься  і вдосконалюватиметься лише на навчальних полігонах!

Хай береже вас Бог!

 

Голова

районної ради                                                                                                                                         Віктор Юрченко

 

  

 

      

                                          

« повернутися до списку новин