Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Переможцям Премії імені Олени Байрак – браво!

Переглядів: 515

У Полтаві вперше вручатимуть премію імені Олени Байрак: визначили ...

За інформацією обласної ради, 7 липня під головуванням першого заступника голови обласної ради Євгена Холода відбулось засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені О.М.Байрак, заснованої з метою сприяння суспільно значущим екологічним громадським ініціативам мешканців Полтавської області, розвитку екологічної освіти і виховання, підвищенню екологічної свідомості і культури населення.

Після детального розгляду матеріалів журі прийняло рішення, яке, безумовно, порадує громадськість Семенівщини, адже серед учасників заслужене визнання отримали представники району.

Звання переможця і першу премію в номінації «Екологічний проєкт» виборола Валентина Бабарика, вчитель математики Криворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області, науковий співробітник комунальної установи «Рекреаційний центр Криворудський» Полтавської обласної ради.

У номінації «Екологічна освіта та виховання» успіху досяг Микола Козлов, керівник Худоліївського шкільного лісництва Семенівської районної ради Полтавської області, провідний фахівець з туризму в національному природному парку «Нижньосульський», ставши володарем третьої премії.

Здобуття високих відзнак – це закономірна оцінка багаторічних зусиль Валентини Бабарики і Миколи Козлова в напрямі охорони довкілля та екологічно-просвітницької діяльності. Любов до природи для них є вагомою частиною життя, глибоким внутрішнім кредо, що заряджає позитивом і тих, хто поруч. Знаковим є також той момент, що приємний для переможців і всієї громади "вердикт" журі  оприлюднено в День працівника природно-заповідної сфери.

Тож щиро вітаємо флагманів екологічної роботи не лише району, а й Полтавщини, та бажаємо їм нових перемог! А серед усіх нагород найдорожчими хай будуть збережені і примножені безцінні багатства та трепетна краса природи!

Церемонію урочистого нагородження лауреатів Премії організатори планують до дня народження Олени Байрак – 7 серпня.

« повернутися до списку новин