Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Питання тридцять п’ятої сесії обговорено в постійних комісіях

Переглядів: 834

Чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних  виплат внутрішньо переміщеним особам. -

16-17 вересня  відбулись спільні засідання постійних комісій районної ради, на яких розглянуто питання порядку денного тридцять п’ятої сесії.

Відповідно розпорядження голови Семенівської районної ради від 11.09.2020 року на розгляд пленарного засідання внесено 28 питань, переважна більшість із них стосуються майнової тематики у зв’язку з процесом укрупнення районів.

Оскільки ця болюча тема ставить багато запитань щодо подальшої організації роботи та життєдіяльності об’єднаних громад, у ході дискусії депутатами висловлювалось чимало конкретних пропозицій, які навіть виходили за межі порушених питань. Але вони є цілком доречними та логічними як результат спільного бажання мінімізувати проблеми, що можуть виникнути після проведення місцевих виборів.

Загалом комісії рекомендували всі заплановані питання винести на розгляд пленарного засідання тридцять п’ятої сесії, яке скликається 22 вересня.

Заслухано також питання, котрі належать до компетенції комісій, але на пленарне засідання не виносяться, зокрема, звіти про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року, фінансових планів  КП «Семенівська центральна районна лікарня» і КП «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за ІІ квартал 2020 року та інші.

« повернутися до списку новин