Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Переглядів: 156

                                                                                       

                   Результат пошуку зображень за запитом "картинки день людей похилого віку"                      

Шановні ветерани! Шановна громадо! 

1 жовтня ми відзначаємо  Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.  Ця дата на календарі є свідченням глибокої поваги до людей, що пройшли нелегкий шлях боротьби, здобутків, сумнівів, досягнень та не втратили життєвої стійкості.

Саме їм - учасникам бойових дій, ветеранам другої світової війни, ветеранам праці - адресуються найщиріші слова вдячності за відвагу, мужність, патріотизм, самовідданість, святу  віру у свої ідеали. Важкі випробування не зломили їх, не зупинили руху вперед.  

Старшими людьми зроблено великий вклад у розвиток конкретних регіонів та держави загалом, їх практичний досвід і мудрість є  надійним мостом для нерозривного зв’язку поколінь.

Дорогі наші ветеранами, свого часу ви героїчно боронили батьківщину, наполегливо і невтомно працювали заради майбутнього, щоб життя стало кращим. Ви не були вибагливими, задовольняючись скромним побутом. Зате мали відкрите серце і щедру душу, вміли радіти, любити, безкорисливо допомагати іншим.

Відрадно, що багато з вас активно працюють, постійно знаходяться в соціумі, підтримуючи внутрішній тонус та заряджаючи оточуючих своєю життєлюбністю і оптимізмом.

Ті ж, кому потрібна підтримка, нехай постійно відчувають її як від близьких, так і від суспільства.

Тож щиро бажаємо всім міцного здоров'я, активного довголіття, радості від кожної миті життя! Хай завжди будуть задуми на майбутнє, які неодмінно здійснюються, а душа лишається молодою та енергійною, даючи наснагу і надію.

 

Голова районної ради                                                           Віктор Юрченко                                                          

  Результат пошуку зображень за запитом "картинки букет"

« повернутися до списку новин