Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

26 квітня - Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

Переглядів: 316

           Результат пошуку зображень за запитом "картинки Чорнобиль"                                      

Дорогі ліквідатори!  Шановна громадо!

 Чорнобиль… Ось уже тридцять три роки це слово звучить синонімом страшної біди. Найбільша техногенна катастрофа двадцятого століття  змусила  людство  замислитися над багатьма звичними речами.

   Безперечно, без  технічного прогресу  навіть неможливо уявити   сучасне життя. Та активно створюючи і споживаючи блага цивілізації, ні на мить не маємо права забувати  про величезну відповідальність за все, що створено людським розумом, адже світ  живе за своїми непередбачуваними законами. Тож і в полинному 1986-му навіть не гадалось  про те,  що так званий «мирний атом» в одну мить може стати розгнузданим монстром, зловісно пролетівши над долями людей.  Занадто важку ціну сплачено за це… Термін «чорнобильська зона» - не  просто географічне обмеження, а  надважкий моральний вимір. І хоча з тих пір в суспільстві відбулись радикальні зміни,  гострота та актуальність проблеми не згасає.  

   У ці квітневі дні ми вшановуємо ліквідаторів аварії на ЧАЕС, котрі таблицю Менделєєва бачили не лише зі сторінок шкільного підручника, а відчули кожною клітинкою свого тіла. Низький уклін вам за те, що з честю прийняли гіркий і незнаний досі  виклик долі! Хай попри все не полишає вас віра в добро, людська шана буде надійним моральним захистом від всіляких проблем і негараздів, а на якорі життя  міцно тримає добре здоров’я,  незгасна надія та непохитний оптимізм.

    Схилімо голови перед світлою пам’яттю тих,  хто до вівтаря  порятунку майбутнього поклав найдорожче – власне життя.

Пам’ятаймо про все і високо цінуймо кожну миттєвість!

 

Голова

районної ради                                                                                                     Віктор Юрченко

   

 

 

 

 

« повернутися до списку новин