Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Дорогі працівники освіти! Шановна громадо!

Переглядів: 376

 

         У першу неділю жовтня  в  Україні відзначається  особливе  свято – День працівників освіти.  

         У кожному з нас школа живе  теплим спогадом дитинства, де  здобувається перший життєвий досвід,  освоюються ази нелегкої  науки знаходити своє місце  у цьому  неспокійному світі.

        Учитель –   не просто  професія,   це -   глибоке покликання душі, вічний стан неспокою,  потреба завжди  крокувати в ногу з часом… Адже  школа не лише дає базові знання,  а й формує систему громадянських цінностей особистості.  І в  епіцентрі цього складного процесу  стоять педагоги – люди з   гарячим серцем,  світлим розумом, палкою молодістю душі!

         Шановні освітяни,  глибока вам   вдячність і шана   за благородну справу, що стала  вибором    життя;  за мудрість, яка  проростає щедрими плодами  на стежках долі ваших учнів, за те, що  день за днем, попри труднощі та проблеми, наполегливо вибудовуєте  фундамент майбутнього!

         Щиро дякуємо також  всім працівникам, технічному персоналу навчальних закладів, які своєю  добросовісною працею сприяють  комплексному забезпеченню  їх  функціонування,  створюють надійний тил для удосконалення ефективності  педагогічного процесу.

         Бажаємо  всім   міцного здоров’я, благополуччя, душевної гармонії, тісної співпраці і взаєморозуміння з батьками  та  громадськістю.  Хай доля завжди буде прихильною до вас, незгасними іскрами сяють оптимізм і наснага, а найціннішою з нагород  стане любов вихованців всіх поколінь!

 

 

 

 

Голова

районної ради                                                                      Віктор Юрченко

« повернутися до списку новин