Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Переглядів: 451

 

     22 червня 2017 року на базі Худоліївської сільської ради  відбулося виїзне засідання  Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Віктор Юрченко. На засіданні  заслухано та обговорено  актуальні питання сьогодення.

     Керуючий  справами  районної ради Юрій Черевик інформував  сільських голів  щодо методики виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017року №353 « Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня року №268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

     Керівник районного ресурсного  центру Світлана Феденко розповіла присутнім про участь  громади району у Проекті бюджету участі Полтавської області. Це питання викликало найбільшу зацікавленість присутніх, і в процесі жвавого обговорення виникло кілька проектних ідей.

     З питання оздоровлення дітей у КДОТ «Світанок» було заслухано директора табору Людмилу Мельник. Увага участників засідання зосередилась на необхідності покращення матеріально-технічної бази закладу.

     По закінченню зустрічі на запрошення лісника Миколи Козлова керівники органів місцевого самоврядування району відвідали еколого-просвітницький центр.

« повернутися до списку новин