Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем працівника лісу!

Переглядів: 714

  

Шановні працівники лісу Городнянщини! – Городнянська міська рада

 

Шановні  працівники лісу!

Шановна  громадо!

20 вересня в Україні відзначається День працівників лісу.

Прозорі вересневі дні, коли ще зігріває подих такого недавнього літа, а нічна та ранкова прохолода вже торують стежину осені, в якої свої погляди на естетику буття…

Яскраві барви літа поступово змінюються більш стишеною, але такою прекрасною палітрою зрілої осінньої пори. Одним із найпомітніших місць, де відбувається це перехідне дійство, є ліс.

Великий дар природи чи рукотворне диво, але ліси завжди вабили до себе особливим таїнством і мудрістю живого світу.

Сучасне життя нерідко зміщує акценти цінностей в бік прагматизму. Досить показовим є це і в ставленні до лісу, коли він розглядається з позицій товарної вартості, що спричиняє екологічні та економічні ризики.

Лісове господарство та пов’язані з ним галузі - запорука екологічної безпеки, органічна частка економічної стабільності держави. Зберігаючи та примножуючи лісовий фонд, лісівники забезпечують вирішення комплексу  життєво важливих питань. Насамперед, це захист земельних угідь, охорона довкілля, створення ефективної бази для випуску екологічно чистої продукції, розвиток переробної промисловості. Окрім цього, велике значення має моральний фактор як джерело формування в суспільстві почуття відповідальності та розумного підходу до збереження природних ресурсів.

Шановні майстри лісу, хай природа на вашу любов відповідає палкою взаємністю, відкриває свою потаємну завісу, наділяє вас особливим даром чистої енергетики та тонкого відчуття.

Здійснення мрій, міцного здоров’я, успіхів, родинного благополуччя, достатку вам! 

Нехай ніколи не міліє бурхливий потік душі, який спонукає рухатись вперед, у щоденних турботах додавати нових сторінок до книги яскравих вражень, прагнути нових відкриттів, зустрічати світанки з надією. привітно посміхатись життю! 

Голова районної ради                                                                                 Віктор Юрченко

День працівника лісу — Work.ua

 

« повернутися до списку новин