Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Успіхи в зимовому спорті

Переглядів: 313

 

Результат пошуку зображень за запитом "зимовий спорт картинки"  12 лютого команда Семенівщини на чолі з головою районної ради Віктором Юрченком  взяла участь в обласних відкритих змаганнях із зимових видів спорту серед сільських, селищних голів, голів об’єднаних територіальних громад, районних рад, їх заступників, які проходили на гірськолижній базі «Сорочин Яр» в селі Стасі Диканського району.

  Переможці визначались в індивідуальному заліку. Особливого успіху серед представників Семенівського району  досягли Алла Шевченко, яка стала переможницею зі спуску на тубах серед жінок та Юлія Жидок, котра посіла друге місце в цьому ж виді змагань.

  Наші спортсмени гідно випробували свої сили  також в спуску на тубах серед чоловіків та в слаломі, де спортивну честь місцевого самоврядування  району  відстоювали Віктор Юрченко, Володимир Сербин, Юрій Черевик, Павло Кобильченко, Олена Плужник, Олександр Баранник. Бойовий дух команди впевнено підтримував і голова районної організації ВФСТ «Колос» Олександр Пугачов. Щиро вітаємо переможців та впевнено  віримо в подальші   успіхи семенівського спорту!

« повернутися до списку новин