Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

День науки, День Європи - символічне поєднання дат

Переглядів: 249

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день Європи"

Шановна громадо!

   18  травня в Україні  відзначається День науки  та День Європи.  До певної міри  поєднання цих дат є символічним, адже без знань неможливо досягти  високого рівня європейського розвитку,  якого ми так  прагнемо.

   Але щоб зводити і  творити, маємо володіти  неосяжним багажем знань, які дає нам наука. Ми вчимося все життя, навіть не замислюючись над цим: вбираємо  в себе  мудрість та надбання інших, натомість ділимось своїм досвідом. Прагнення до вдосконалення –  це рушій  невпинного прогресу,  адже в постійному русі  генеруються ідеї та впроваджується практика.

   Цілком логічне бажання жити за високими  стандартами, але при цьому не варто забувати, що це не дається  так просто. Посилаючись на європейський рівень, варто замислитись, якими зусиллями він досягається. Тому переоцінка власної ментальності є першим кроком до бажання покращити якість  життя.

   День Європи – реальна можливість вкотре відчути себе частиною великої спільноти, незважаючи на відмінності способу життя,  соціокультурні особливості.  І мабуть, не просто відчути, а  викресати  в  собі почуття причетності до всього, що нас оточує, до прогресу та відповідальності за майбутнє.

 

Голова районної ради                                                Віктор Юрченко 

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день науки"

« повернутися до списку новин