Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем медичного працівника!

Переглядів: 468

день мед прац

Дорогі  медичні працівники! Шановна громадо!

21 червня в Україні відзначається День медичного працівника. Хоча це свято професійне, з великою долею вірогідності його можна вважати загальним, адже здоров’я  - одна із найвищих людських цінностей. Воно визначає якість життя, реалізацію потенціалу, плани на майбутнє, мрії, перспективи. 

Здоров’я кожного громадянина - складова загального суспільного механізму, запорука успішного розвитку нації. Тож місія тих, хто давав клятву Гіппократа,  є надзвичайно почесною та особливо відповідальною.

Наразі галузь, переживаючи складні часи реформування, випробовується також комплексом складних проблем, спричинених коронавірусною пандемією. Та попри труднощі, вартові здоров’я завжди на посту, готові в скрутну хвилину протистояти болю та відчаю, повернути людині радість повноцінного світосприймання, а  нерідко і  подарувати шанс на подальше життя.

Низький уклін вам, дорогі медпрацівники, за святість вашої праці, самовідданість душі, професіоналізм, величезний вантаж відповідальності! Нехай ваша щирість, привітність, доброта будуть не менш ефективними моральними ліками для хворих!

Перемог вам у двобої з недугом, родинного щастя, безмірної вдячності людей, якомога менше тривожних ночей, більше життєстверджуючих світанків, і звичайно ж, міцного власного здоров’я, витривалості, терпіння! Нехай гармонія з оточуючим світом дає наснагу для кожного дня!

Голова районної ради                                                                     Віктор Юрченко

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

 

« повернутися до списку новин