Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем Знань!

Переглядів: 130

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день знань"

Дорогі школярі, шановні  педагоги та працівники шкіл!

Шановна  громадо!

Швидко спливає час, залишивши позаду яскраве та  емоційне літо…  І вже перший шкільний дзвоник кличе до країни знань наших юних громадян, яким через десятиріччя розбудовувати нашу державу. Відправним пунктом  всіх  життєвих шляхів завжди буде поріг рідної школи.

В епіцентрі цього світлого свята є першокласники. Їм – найтепліші посмішки і особлива увага, бо всі  наступні висоти починаються з першого несміливого кроку.

Дорогі юні друзі, хай новий навчальний рік принесе вам багато успіхів, приємних несподіванок, стане черговою сходинкою вашого всебічного зростання. Не забувайте про те, що вчителі і батьки вірять у вас, тож намагайтесь своєю наполегливістю, живою зацікавленістю в отриманні якісних знань виправдати їхні надії.

Шановні вчителі! Ви йдете до своїх вихованців із скарбницею мудрості та теплом сердець. Сучасний освітній процес є досить складним і сповненим новацій, тож  нехай на цій  нелегкій дорозі буде якомога  більше перемог! Терпіння вам, витримки, доброго, постійного прагнення до самовдосконалення!

Шановна  громадо,  нехай свято знань принесе кожному радісні хвилини, промайне світлим щемливим спогадом про дитинство та юність.

Щастя, наснаги, оптимізму всім! В добру путь, наша юна зміно, до невичерпного джерела науки, до вічного багажу знань, до нових вершин!

 

Голова районної ради                                                                           Віктор Юрченко

Результат пошуку зображень за запитом "картинки  перший дзвінок"

 

« повернутися до списку новин