Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Із Всеукраїнським днем бібліотек!

Переглядів: 148

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день бібліотек"

Шановні працівники та ветерани  бібліотечної справи! Шановна громадо!

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

Час невпинно рухається вперед, та навіть за стрімкого наступу новітніх технологій книга залишається глибоким джерелом пізнання. Створюючи атмосферу затишку, вона заглиблює в роздуми, спонукає до самоудосконалення, народжує крилаті мрії…

Бібліотеки – це хранителі духовних скарбів, а друковане слово є невід’ємною складовою багатогранного інформаційного простору. Але сьогоднішня бібіліотека не може лишатися такою, як кілька десятиліть тому. Нинішній формат -це соціокультурний заклад, що органічно поєднує в собі традиційне призначення, сучасні підходи для задоволення запитів на інформаційні послуги та іноваційні моменти.  

Шановні бібліотечні працівники,  прийміть  нашу щиру вдячність за те, що в нелегких умовах сьогодення ви активно працюєте над збереженням та поповненням бібліотечних фондів, підтримуєте мости взаємозв’язків з різними категоріями населення, прагнете  втриматися на бурхливій хвилі часу, популяризуєте  духовні цінності, відкриваєте читачам нові сторінки сучасної української та світової літератури, впевнено займаєте позицію громадянської активності.

Хай кожен день буде осяяний світлом натхнення, пронизаний вірою, наповнений оптимізмом! Успіхів вам,  вдячних слів від людей,  щастя,  ясних світанків та тихої вечорової зорі!

 

Голова районної ради                                                          Віктор Юрченко                                                         

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день бібліотек"

 

« повернутися до списку новин