Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Пам'ять незгасна

Переглядів: 510

     9 травня голова районної ради Віктор Юрченко разом з головою районної державної адміністрації  Віктором Федоренком  взяли участь в  заходах, які відбулися в районі з нагоди  73-ї річниці з Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

     Біля Меморіалу в селі Великі Липняги очільники району  разом з іншими учасниками  скорботного мітингу вшанували пам'ять солдат-визволителів та  сотень жорстоко закатованих мирних жителів. Летять роки,  та липнягівська трагедія  знов і знов пронизує душу   усвідомленням безповоротних  втрат, обірваних  мрій, перерваного  польоту життя безвинних людей.  Історія вкотре доводить безглуздість  воєнного вирішення конфліктів, та на жаль, не  вчиться  на гіркому досвіді   минулого.

      Також Віктор Юрченко та Віктор Федоренко цього дня   відвідали на запрошення  місцевого  керівництва Оболонську об’єднану  територіальну громаду, де  віддали данину  світлої пам’яті   тим, хто не повернувся з фронтів другої світової війни, словами  вдячності і щирими побажаннями здоров’я,  довголіття, миру, злагоди  вшанували  ветеранів, побажали  громаді активного розвитку.

« повернутися до списку новин