Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Обласна спартакіада депутатів усіх рівнів: результати радують!

Переглядів: 250

  Результат пошуку зображень за запитом "картинки спартакіада депутатів всіх рівнів" 

   16 травня 2019 року у м. Полтава відбулись фінальні змагання обласної спартакіади серед депутатів усіх рівнів, які стали доволі успішними для команди Семенівщини. Представники нашого району посіли третє загальнокомандне місце.

  Здобувши командну перемогу, вкотре підтвердив свій високий клас злагоджений тандем тенісистів - Тетяна Тарапунець та Олександр Гетьман. Потрібно відзначити, що в особистому заліку Тетяна виборола перше місце серед жінок, а Олександр став третім у змаганнях чоловіків. Тож можна впевнено  констатувати, що настільний теніс є одним із яскравих трендів семенівського спорту. Варто підтримувати ці позитивні тенденції і з огляду на перспективу, адже база для цього видовищного спорту не потребує   надто великих затрат; основним є прагнення до удосконалення майстерності та розширення кола пошуку нових талантів.

   Вдало виступили також шахісти та шашкісти Тетяна Ритченко, Юрій Костюк, Артур  Симонян, та особливо Валентина Ніколайчук, яка в боротьбі із суперниками  здобула третє місце. Команда волейболістів у  підсумку змагань  вийшла на п’яту  сходинку.

  Нагадаємо, що фіналу спартакіади передували відбіркові зональні турніри. Тож  висловлюємо вдячність учасникам обох етапів: Віктору Юрченку, Артему Даценку, Миколі Забарі, Сергію Кисліченку, Валерію Макошку, Сергію  Стадніченку, Володимиру Сербину, Юрію Черевику,  Валерію Книшу,  Володимиру Костяному, Сергію Губаренку, Максиму Семигреєнку, Олександру Бараннику, Сергію Семигреєнку, Григорію Шквирю. Твердо віримо в нові перемоги спортсменів семенівського краю!

 

« повернутися до списку новин