Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем підприємця України!

Переглядів: 159

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день підприємця"

Шановні   підприємці! Шановна громадо!

У першу неділю вересня відзначається День підприємця України, який встановлений президентском указом у 1998 році, що підкреслює важливу роль підприємницької діяльності у розвитку держави. Підприємництво - це рушійна сила та один із стовпів сучасної економіки, невід’ємною ознакою якого також є соціальна складова.

Соціальна відповідальність успішних, підприємливих людей, їх співпраця з владою дає змогу вирішувати важливі питання життєдіяльності громад, створювати нові робочі місця, поліпшувати інвестиційний клімат та домагатися позитивних перетворень  як на місцях, так і загалом в країні.

Вагомих успіхів у підприємницькій діяльності досягають лише енергійні, наполегливі, ініціативні  люди, які  впевнено рухаються до мети, незважаючи на перешкоди. Від щирого серця  дякуємо їм за підтримку у вирішенні соціально-економічних проблем і висловлюємо сподівання на подальшу плідну співпрацю для загального блага та розвитку громад.

Шановні підприємці, щастя та добра вам, надійного партнерства, витримки, оптимізму, творчого підходу до справи, активного щоденного ритму у форматі успіху та нових досягнень. Нехай фортуна завжди йде поруч, а перспективні бізнес-проекти знаходять яскраве втілення  в реаліях нашого  нелегкого життя.

 

Голова районної ради                                                      Віктор Юрченко

Результат пошуку зображень за запитом "КАРТИНКИ БУКЕТ СИНЬО-ЧЕРВОНИЙ"

        

 

« повернутися до списку новин