Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

З Днем юриста України!

Переглядів: 124

Результат пошуку зображень за запитом "картинки з Днем юриста"

Шановні юристи! Шановна громадо!

8  жовтня відзначається День юриста України.

Це професійне свято об’єднує служителів закону різних сфер життєдіяльності держави, адже європейський курс зобов’язує нас чітко діяти в рамках законодавчого поля. Саме фахівці з правознавства у будь-якій ситуації мають визначати компроміс та знаходити оптимальний законодавчий  баланс.

Для нашого суспільства вкрай важливим є посилення правових гарантій, підвищення правової культури та правосвідомості громадян, адже цим визначається як сучасна ситуація, так і перспектива.

Шановні юристи, прийміть слова щирої вдячності  за нелегку  щоденну працю, нервову напругу та кваліфіковану допомогу у розв’язанні конфліктних ситуацій. Життя змушує вас постійно самовдосконалюватись, набувати нові знання, щоб  ефективно працювати на благо суспільства.

Нехай  робота завжди приносить успіх та  моральні дивіденти як стимул до постійного руху вперед. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, душевного затишку, людської поваги, оптимізму, витримки! Хай труднощі лише загартовують, а мрії неодмінно здійснюються! Світлих життєвих обріїв та сонячного настрою вам!

 

Голова районної ради                                                   Віктор Юрченко                                                

Результат пошуку зображень за запитом "картинки день юриста"

                                                                         

 

« повернутися до списку новин