Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Районна філія ОЦЗ інформує: започаткування власної справи

Переглядів: 95

 

Одним із напрямків діяльності Державної служби зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи незайнятим громадянам з метою забезпечення їх зайнятості. Згідно частини сьомої статті 22 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності безробітними, які не можуть бути працевлаштовані у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи.

З метою ознайомлення клієнтів служби зайнятості з можливістю відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості було проведено семінар за участі начальника Семенівського бюро правової допомоги Тетяни Новобранець. Під час заходу присутніх ознайомили з такими напрямками:

  • як віднайти власну ідею для бізнесу;
  • з чого починати планування підприємницької діяльності;
  • правила реєстрації бізнесу та оформлення необхідних документів

            Тетяна Новобранець ознайомила присутніх стосовно штрафів за підприємницьку діяльність без реєстрації, а також  про типові помилки з, якими стикаються молоді підприємці, серед яких:

  • для заповнення реєстраційної заяви онлайн або особисто, майбутній підприємець має обрати КВЕД (класифікатор видів економічної діяльності) для означення виду, чи видів діяльності, яким буде займатися;
  • для оформлення онлайн-заяви про реєстрацію ФОП вам потрібно обов'язково мати електронний цифровий підпис (ЕПЦ).

Наприкінці семінару бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації.

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями:

https://www.facebook.com/semeniwkaRC

https://pol.dcz.gov.ua

 

« повернутися до списку новин