Семенівська районна рада
Семенівський район, Полтавська область

Вітаємо переможців обласного конкурсу громадських екологічних ініціатив

Переглядів: 633

Триває конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської ...

2 червня завершилось голосування за громадські екологічні ініціативи Полтавщини на платформі Smart RegionСеменівський район у конкурсі був представлений чотирма проєктами.

За інформацією Полтавської обласної ради, 11 червня під головуванням затупника голови обласної ради Анатолія Ханка відбулось засідання робочої групи з супроводу Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року, на якому визначено 50 проєктів-переможців. 

Серед них два проєкти від Семенівщини:

  • Фруктовий сад: принада і краса, природи щедрість та людські старання (Володимир Сербин) - № 85;
  • Екологічна стежина неповторних Заїчинських схилів (Клавдія Власенко) - № 84.

Щиро вітаємо авторів проєктів-переможців та бажаємо  плідної реалізації задуманого у 2020 році. 

Дякуємо за конструктивну позицію активних природозахисників та висловлюємо впевненість, що ці проєкти стануть черговим важливим кроком в розбудові туристичної інфраструктури і формуванні іміджу привабливості Семенівщини.

Також висловлюємо вдячність небайдужим громадянам, які своїм голосуванням сприяли залученню проєктних інвестицій для втілення нових можливостей  в життєдіяльності громади.

З повним переліком проєктів-переможців можна ознайомитися на офіційному веб-сайті обласної ради за посиланням: https://oblrada-pl.gov.ua/kon/peremog.pdf 

або на онлайн платформі Smart Region Полтавської області за посиланням: https://smartregion.pl.ua/storage/documents/66/l1uhSm4zbwPyNxuzERmMUEWWsbIrTyDebUCPYBLk.pdf

 

« повернутися до списку новин